قوانین وب سایت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را  به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت مدا مند هنگام استفاده از پروفایل شخصی، پیشنهاد های ویژه وسایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات مدا مند است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مدا مند از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

کلیه کاربران محترم می بایست بالای 18 سال سن داشته باشند و یا شرکت حقوقی ثبت شده در اداره ثبت شرکتها باشند که پس از عضویت و با ثبت نام در سایت قبول کرده اند کلیه قوانین و شروط ذکر شده در سایت را پذیرفته اند 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات  اقدام کند.

شرایط و قوانین خرید

مدا مند کلیه سفارشات و کالاهای درخواستی خورد شما را از هرجای دنیا پس ازثبت لینک و پس از پرداخت هزینه آن براساس قوانین سایت خریداری کرده و کالا را دریافت و پس از انجام کلیه امور پستی به دست شما هموطن عزیز برساند. مدا مند کارگزار شما در امر خرید وارسال و امور مربوط به تحویل سفارش به مشتری است و در مواقعی که سفارشات خارج از سایت های معرفی شده ی معتبر و در بخش سفارشات آزاد صورت میگیرد لینک ها ارسالی توسط مشتری را به نمایندگی از آنها خریداری کرده و تنها مسئولیت پرداخت و هماهنگی حمل و تحویل به مشتری را عهده دارمی باشد مدا مند هیچ گونه مسئولیتی و خدماتی در قبال تایید فنی و کیفی محصولات و ارزیابی مشاوره در مورد کالاها ، وب سایتها و فروشندگان ندارد و در واقع تشخیص اعتبار وب سایتها و فروشندگان و محصولات آنها به عهده کاربرمی باشد. در صورت هرگونه کوتاهی و قصور از سوی سایت ها و فروشندگان ، که موجب هرگونه ضررو زیان برای کاربر شود ، مسئولیتی بر عهده تیم مدا مند نخواهد بود اما در راستای تعامل همیشگی میان مدا مند و کاربرانش در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل تمام تلاش خود را درجهت رفع مشکل و برطرف نمودن ضایعه انجام خواهدداد.


ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات مدا مند  استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و شما موافقت می‌‏کنید که مدا مند به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

مدا مند به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

مدامند  متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت مدامند ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.ModaMond.com  است. ما با هیچ روش دیگری جز از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش • کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مدا مند جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
 • آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.
 • تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی‌نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.


 • کاربران مدا مند می بایست هرگونه تغییر تلفن و آدرس خود را به اطلاع سایت برسانند. بدیهی است در صورت اشکال در آدرس و تلفن و یا مبهم بودن آن که منجر به خلل در ارائه خدمات به کاربران شود ویا کالا اشتباه ارسال گردد مدامند هیچ گونه مسئولیتی در خصوص خدمات ارائه شده و یا عودت وجه نداشته و کاربر مسئولیت کلیه خسارات وارده را عهده دار می باشد. • خریدکالا و لینک ثبتی مشتری فقط بعد از پرداخت فاکتور و مبلغ اعلام شده انجام می شود و چنانچه بنا به هردلیلی از قبیل اتمام موجودی کالا، رنگ، سایز... خرید انجام نشود ، سفارش لغو می گردد و تیم مدا مند فقط موظف به عودت مبلغ واریزی کاربرمی باشد و مجددا شایان ذکر است که تا قبل واریز وجه فاکتور ومبلغ اعلام شده توسط سایت مدا مند هیچ مسئولیتی در قبال خرید کالا ندارد و در هرشرایطی مدا مند حق لغو سفارش رابرای خود محفوظ می دارد و چنانچه لغو سفارش پس از واریز وجه مشتری باشد فقط مبلغ پرداختی مشتری به حساب وی عودت می شود .


   
 • در زمان ثبت لینک به رنگ ، آدرس لینک ، تعدادسفارش دقت نمایید تیم مدا مندمستقیما لینک ارسالی شما را براساس مشخصات اعلام شده خریداری می کند و در صورت اشتباه درارسال لینک خرید ، مشخصات کالا از قبیل رنگ ،سایز و.... و یا درخواست کنسل کردن سفارش خود پس از خرید تیم مدا مند هیچگونه مسئولیتی درقبال عودت وجهه و تعویض کالا ندارد ولی تیم مدا مند ازبابت حفظ احترام و تعهد اخلاقی در صورت امکان عودت کالا به فروشنده پس از کسر کارمزد عودت کالا را انجام می دهد و مابقی مبلغ رابه حساب کاربر پس از دریافت از فروشنده عودت می دهد.


 • چنانچه فروشنده سفارش کاربر را به هر دلیلی از قبیل اتمام موجودی و یا معتبر نبودن لینک سفارش ارسالی توسط خریدار نفرستد تیم مدا مند پیگیری های لازمه را در جهت عودت وجه و یا دریافت سفارش انجام می دهد و پس از دریافت مبلغ سفارش آن را به حساب مشتری عودت می دهد و در صورت عدم دریافت وجه خرید ، تیم مدا مند هیچ گونه مسئولیتی در قبال عودت مبلغ آن سفارش و خود سفارش ندارد لذا خواهشمندیم جهت جلوگیری از این قبیل مشکلات سفارشات درخواستی خود را ازسایتها معتبردر خواست نمایید و شایان ذکر می باشد مدا مند هیچ گونه ضمانتی درقبال سلامت فیزیکی کالا ها دست دوم خریداری شده توسط مشتری نمی دهد.


 • کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت مدا مند به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. مدا مند همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی پیش از نهایی شدن خرید به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به پرداخت کامل وجه، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای مدا مند محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
 • در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا ، مبلغ پرداخت شده  به حساب مشتری واریز خواهد شد.
 • مدا مند مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. 
 • در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالا ها ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای مدا مند محفوظ است. مدا مند در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت مدا مند می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
 • درصورتی که کالایی پس از خرید مشتری، کاهش قیمت داشته باشد، امکان مرجوع نمودن مابه التفاوت وجه وجود ندارد. • چنانچه کالا درخواستی شما دارای تخفیف و یا کد تخفیف ویا کد ارسال رایگان (کارگو )توسط فروشنده می باشد حتما در قسمت توضیحات در زمان ثبت سفارش قید بفرمایید به دلیل اینکه کارشناسان خرید ما مستقیما به صفحه خرید لینک ارسالی شما می روند و به دلیل عدم اطلاع از کدها تخفیف ممکن است کالا شما را بدون تخفیف خریداری نمایند که در این موارد نیز ،کلیه مسئولیت  به عهده کاربر می باشدو مدا مند در قبال ابطال سفارش  عودت و با تعویض کالا هیچ گونه مستولیتی ندارد. •  
  زمان تحویل سفارش در بیشتر موارد پس از تحویل کالا در دفتر ترکیه بین 14 تا 21 روز کاری می باشد شایان ذکر است با توجه به اتفاقات و تاخیر های غیرقابل انتظار از قبیل تاخیر شرکت های پستی و کارگوها و یا تاخیر که در مواردی ممکن است پیش آید و خارج از کنترل ماست، زمان تحویل ممکن است چند روزی با تعویق انجام شود، در صورتی که کالا در مدت زمان بیشتری به دست مشتری برسد به شرطی که این تاخیرناشی از عملکرد خرید از ترکیه باشد در صورت درخواست مشتری به ازا هرهفته 1% به حساب مشتری عودت خواهد شد .
 

 • کلیه کالاهای و سفارشات ثبتی کاربر می بایست مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین گمرکی و پستی باشد. چنانچه سفارش غیر قانونی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی و گمرکی و پستی باشد و حتی در هنگام خرید کالا  کارشناسان مدامند نیز متوجه غیر قانونی بودن آن نشده باشند و کالا راخرید کرده باشند باز هم خرید از ترکیه هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نخواهد بود و مسئولیت کلیه مراتب قانونی و پیگردها مربوطه با کاربر می باشد و مدا مند هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه خرید ندارد.


 • از آنجاییکه مدا مند  یک فروشگاه خرده فروشی آنلاین میباشد، امکان ثبت خرید بصورت تعدادی (بیش از 4 ) از یک قلم کالا وجود نخواهد داشت  و برای خرید عمده میتوانید از بخش تماس با ما و پس از هماهنگی با کارشناسان اقدام کنید. • در اکثر موارد ، کالا ها را به دلیل کوچک کردن ابعاد و کاهش وزن سفارشات و درنتیجه کاهش هزینه ها باربری و پست بدون جعبه و یا بسته بندی اصلی آن ارسال می شود.


 • شایان ذکر می باشد بنا به دلایل متعدد از قبیل قوانین گمرکی و پستی ممکن است بسته بندی قوطی و یا جعبه سفارش شما باز شود در واقع مدا مند هیچ گونه ضمانت و مسئولیتی در قبال باز نشدن بسته بندی اورجینال کالا نمی دهد و نخواهد داشت. • مدا مند درهرزمان که احساس کند کاربر اقدام به فعالیت ها غیر قانونی و یا ممنوعه کرده است می تواند کلیه خدمات خود و دسترسی کاربر به سایت را قطع کرده و سپس به مراجع قانونی اطلاع رسانی نماید.
 • در صورت بروز اختلاف ابتدا سعی می شود از طریق مذاکره و وجود داورمرضی الطرفین مشکل بر طرف گردد چنانچه مذاکرات به نتیجه ای نرسید مراجع ذیصلاح قانونی و رای ایشان مورد تایید طرفین می باشد.


 • شرایط و قوانین مدا مند، مربوط به تمام قسمت های سایت می باشد و کاربر در صورت ثبت نام در سایت قبول کرده است کلیه قوانین مربوط به سایت را مطالعه و قبول کرده است. در صورت تغییرات در قوانین سایت در همین صفحه به روزرسانی می شود و مطالعه آن به عهده و وظایف کاربر می باشد.


 • تمامی ارسال سفارشات چه در داخل تهران و چه شهرستان ها با شرکت پستی تیپاکس صورت میگیرد و مدا مند هیچگونه دخالتی در هزینه های ارسال و هماهنگی و زمان رسیدن سفارش درب منزل و برخود مامورین آورنده سفارشات درب منزل ندارد و همه ی موارد با شرکت پستی میباشد .

   
 • عمل به مفاد این توافق‌نامه در شرایط فورس ماژورو خارج از اراده شامل بلایای طبیعی از جمله سیل، زلزله، صاعقه‌، آتش سوزی و غیره مستثنی خواهد بود.ثبت، پردازش و ارسال سفارش

مدا مند همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به  شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است .

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات آرایشی و بهداشتی

 • خریدار باید قبل از استفاده از مواد آرایشی بهداشتی نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. همچنین مدا مند مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.
 • درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت‌‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه مدا مند در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.
 • مدا مند نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات آرایشی و بهداشتی (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و ...) مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوط ( نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگان رسمی کالا) انجام شود.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در مدا مند  مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. و قیمتهای درج شده در سایت همسو با قیمتهای نمایندگی برند به تومان  است.

با نهایت احترام به کاربران در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، مدا مند موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مدا مند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.